Nieuws insturen
Adverteren
HoltensNieuws.nl
Stichting Media Promoties Salland
Nieuws uit Rijssen en de gemeente Rijssen-Holten sinds 2005
RijssensNieuws.nl
  • Nieuws

    Categorieën

    • Rijssens Nieuws
    • Sport Nieuws
    • Politie Nieuws
    • Gemeente Nieuws
    • Bekendmakingen
    • Zakelijk Nieuws
    • Ingezonden Nieuws
    • Regionaal Nieuws

    Meest gelezen deze week

    Spoorwegovergangen tijdelijk afgesloten

    De natuur krijgt meer ruimte

    Meld je nu aan voor de Lommerdmarkten

    Unieke muzikale ontmoeting op de Rijssense Schildkerktoren

    Omroepersconcours Rijssen-Holten

    • Rijssens Nieuws
    • Sport Nieuws
    • Politie Nieuws
    • Gemeente Nieuws
    • Bekendmakingen
    • Zakelijk Nieuws
    • Ingezonden Nieuws
    • Regionaal Nieuws
  • Evenementen
  • Contact
  • HoltensNieuws.nlTIP!
  • Login
  • Registreer
Geen resultaten
Bekijk alle zoekresultaten
  • Nieuws

    Categorieën

    • Rijssens Nieuws
    • Sport Nieuws
    • Politie Nieuws
    • Gemeente Nieuws
    • Bekendmakingen
    • Zakelijk Nieuws
    • Ingezonden Nieuws
    • Regionaal Nieuws

    Meest gelezen deze week

    Spoorwegovergangen tijdelijk afgesloten

    De natuur krijgt meer ruimte

    Meld je nu aan voor de Lommerdmarkten

    Unieke muzikale ontmoeting op de Rijssense Schildkerktoren

    Omroepersconcours Rijssen-Holten

    • Rijssens Nieuws
    • Sport Nieuws
    • Politie Nieuws
    • Gemeente Nieuws
    • Bekendmakingen
    • Zakelijk Nieuws
    • Ingezonden Nieuws
    • Regionaal Nieuws
  • Evenementen
  • Contact
  • HoltensNieuws.nlTIP!
RijssensNieuws.nl
RijssensNieuws.nl
Start Nieuws Rijssens Nieuws

“Ik houd nog steeds van jou”

Redactie RijssensNieuws.nl door: Redactie RijssensNieuws.nl
10 maart 2026
in Rijssens Nieuws
3

Wat gebeurt er met je relatie als iemand dementie krijgt? Als herinneringen vervagen, rollen veranderen en vanzelfsprekendheden verdwijnen? Ik houd nog steeds van jou gaat over liefde die meebeweegt met verlies, over nabij blijven wanneer woorden tekortschieten, en over rouw om iemand die er nog is – maar anders.

Tijdens dit Alzheimer Trefpunt staan Denise Pleiter, psycholoog, en Wim Wissink, maatschappelijk werker, stil bij de veranderende relatie: eerlijk, herkenbaar en met ruimte voor emoties. Voor partners, naasten en iedereen die zich geraakt voelt. Want ook als alles verandert, kan liefde blijven bestaan – soms stil, soms zoekend, maar echt.

Tevens is er voldoende gelegenheid om vragen te stellen en met elkaar in gesprek te gaan.

Belangstellenden zijn van harte welkom op dinsdag 17 maart bij de Bolder aan de Karel Doormanstraat 36 in Rijssen. (Parkeren aan de Schoolstraat) Vanaf 19.15 uur staat de koffie en thee klaar. Het programma is van 19.30 tot 21.30 uur.

DeelTweetDeelDeelVerstuur
Redactie RijssensNieuws.nl

Redactie RijssensNieuws.nl

RijssensNieuws.nl is de grootste onafhankelijke en niet-commerciële nieuwssite van Rijssen. Bezoekers vinden er dagelijks actueel nieuws en informatie over gebeurtenissen, ontwikkelingen en activiteiten in Rijssen en omgeving. RijssensNieuws.nl is uitsluitend online beschikbaar en biedt een betrouwbaar platform voor lokaal nieuws.

Gerelateerde artikelen

Omroepersconcours Rijssen-Holten

16 juli 2026

Adverteer ook op RijssensNieuws.nl

9 juli 2026
Volgende

Hulp bij DigiD en Mijn Overheid: leer het stap voor stap

Reacties 1

  1. RijssensNieuws.nl says:
    5 maanden geleden

    Lees het artikel ““Ik houd nog steeds van jou”” op https://www.rijssensnieuws.nl/ik-houd-nog-steeds-van-jou/

Populair

  • Spoorwegovergangen tijdelijk afgesloten

    4 gedeeld
    Deel 2 Tweet 1
  • De natuur krijgt meer ruimte

    3 gedeeld
    Deel 1 Tweet 1
  • Meld je nu aan voor de Lommerdmarkten

    2 gedeeld
    Deel 1 Tweet 1

Meer nieuws

Spoorwegovergangen tijdelijk afgesloten

16 juli 2026

De natuur krijgt meer ruimte

16 juli 2026

Omroepersconcours Rijssen-Holten

16 juli 2026

Uw vacature hier

15 juli 2026

RijssensNieuws.nl wordt mogelijk gemaakt door

RijssensNieuws.nl is de grootste onafhankelijke en niet-commerciële nieuwssite van Rijssen. Bezoekers vinden er dagelijks actueel nieuws en informatie over gebeurtenissen, ontwikkelingen en activiteiten in Rijssen en omgeving. RijssensNieuws.nl is uitsluitend online beschikbaar en biedt een betrouwbaar platform voor lokaal nieuws.

Meest gelezen deze week

Spoorwegovergangen tijdelijk afgesloten

De natuur krijgt meer ruimte

Meld je nu aan voor de Lommerdmarkten

Unieke muzikale ontmoeting op de Rijssense Schildkerktoren

Omroepersconcours Rijssen-Holten

Onderwerpen op RijssensNieuws.nl

sallandse heuvelrug corona Dansstudio Dynamiek jubileum paasvuur ons vermaak brandweer bibliotheek Speelstad cda excelsior gemeentebelang sportclub rijssen habi viavie welzijn gemeente d66 triathlon failliet
  • Adverteren
  • Artikel opmaak
  • Privacybeleid
  • Disclaimer
  • Contact

Stichting Media Promoties Salland

© 2026 RijssensNieuws.nl
Stichting Media Promoties Salland

Welkom!

Inloggen met je account

Wachtwoord vergeten? Aanmelden

Maak een nieuw account aan

Vul onderstaande gegevens in

Alle velden zijn verplicht Log In

Achterhaal je wachtwoord

Geef je gebruikersnaam of email adres in om je wachtwoord te resetten.

Log In
  • Login
  • Aanmelden
Geen resultaten
Bekijk alle zoekresultaten
  • Nieuws
    • Rijssens Nieuws
    • Sport Nieuws
    • Politie Nieuws
    • Gemeente Nieuws
    • Bekendmakingen
    • Zakelijk Nieuws
    • Ingezonden Nieuws
    • Regionaal Nieuws
  • Evenementen
  • Contact
  • HoltensNieuws.nl

© 2026 RijssensNieuws.nl
Stichting Media Promoties Salland.