• Nieuws insturen
  • Adverteren
  • Contact
  • HoltensNieuws.nl
  • Login
RijssensNieuws.nl
  • Nieuws
  • Rijssen
  • Sport
  • Politie
  • Gemeente
  • Regionaal
  • Zakelijk
  • Ingezonden
  • HoltensNieuws.nlTIP!
Geen resultaten
Bekijk alle zoekresultaten
  • Nieuws
  • Rijssen
  • Sport
  • Politie
  • Gemeente
  • Regionaal
  • Zakelijk
  • Ingezonden
  • HoltensNieuws.nlTIP!
Geen resultaten
Bekijk alle zoekresultaten
RijssensNieuws.nl
Start Nieuws Rijssens Nieuws

College Rijssen-Holten geeft vervolg aan ‘Koffiepraat’

Redactie door Redactie
10 juli 2018
in Rijssens Nieuws
0
0
Gemeente RH
4
GEDEELD
Deel dit op FacebookDeel dit op TwitterDeel dit op LinkedInDeel dit via Whatsapp

RIJSSEN-HOLTEN – Na een succesvolle pilot ‘Koffiepraat’ heeft het college van Rijssen-Holten besloten om de komende jaren de hele gemeente op die manier te bezoeken. Daarbij is gekeken naar een logische ‘opdeling’ van de gemeente in 27 gebieden, rekening houdend met culturele, ruimtelijke en praktische aspecten. 

In september worden vier Koffiepraat’s op twee avonden georganiseerd: in Dijkerhoek en omgeving (479 inwoners, buitengebied Holten); Beuseberg/Lukensveld (880 inwoners, Holten), bedrijventerrein Rijssen (577 inwoners) en Plan Zuid (859 inwoners, Rijssen).

Evaluatie pilot gebruikt voor vervolg

Tijdens de Koffiepraat’s is de mening van inwoners gevraagd over dit initiatief. Ook de gemeente heeft geëvalueerd. Op basis van de evaluatie zijn conclusies en aandachtspunten opgesteld voor een vervolg van de pilot. Het meest genoemde positieve punt is dat de inwoners het gezellig of leuk vinden. Het initiatief wordt geprezen en de laagdrempelige opzet bevalt goed. Natuurlijk zijn er ook verbeterpunten. Inwoners hebben soms vragen of meldingen over de buitenruimte. Daarom is er in het vervolg iemand van de buitendienst aanwezig om inwoners te helpen bij het doen van een online melding. Op die manier gaat dat efficiënt het gemeentelijke systeem in en kan de melding sneller worden opgepakt.

Achtergrondinformatie Koffiepraat

Het doel van experiment Koffiepraat was om als college van burgemeester en wethouders op een ongedwongen, laagdrempelige manier een praatje te maken met inwoners. Juist zonder dat daar een specifiek thema of aanleiding achter zit. Op 11 juli 2017 kwamen zo’n 60-70 inwoners naar De Haar, zo’n 40 naar Hangerad, zo’n 35 inwoners naar De Look en zo’n 40-50 inwoners bij het noordwestelijk deel Braakmanslanden.

Meer informatie over de precieze locaties volgt, zowel op de website als in de gemeentepagina. Inwoners van de desbetreffende gebieden krijgen een paar weken voorafgaand aan de avonden een flyer als uitnodiging in de brievenbus. Lees meer op www.rijssen-holten.nl/koffiepraat

Locatie-overzicht

Bedrijventerrein Rijssen

Bedrijventerrein

Beuseberg/Lukensveld

Beuseberg

Dijkerhoek

Dijkerhoek

Plan Zuid

Plan Zuid

Redactie

Redactie

Gerelateerde artikelen

Rijssens Nieuws

Loting 5 starterswoningen Het Opbroek

24 februari 2021
Rijssens Nieuws

Workshop veiligheid en privacy op internet

24 februari 2021
Rijssens Nieuws

‘Kleur & Kijk’ winnaars

15 februari 2021
Volgende
drimble.nl

Vaste Vaarten 2018 Enterse Zomp "Regt door Zee"

Geef een reactie Antwoord annuleren

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

  • Adverteren
  • Nieuws insturen
  • Artikel opmaak
  • Privacybeleid
  • Disclaimer

© 2021 RijssensNieuws.nl - door Stichting Media Promoties Salland.

© 2021 RijssensNieuws.nl
Stichting Media Promoties Salland.

Geen resultaten
Bekijk alle zoekresultaten
  • Nieuws
  • Rijssen
  • Sport
  • Politie
  • Gemeente
  • Regionaal
  • Zakelijk
  • Ingezonden
  • HoltensNieuws.nl

© 2021 RijssensNieuws.nl
Stichting Media Promoties Salland.

Welkom terug!

Log hieronder in op je account

Wachtwoord vergeten?

Maak een nieuw account aan

Vul onderstaande gegevens in voor je account

Alle velden zijn verplicht Log In

Achterhaal je wachtwoord

Geef je gebruikersnaam of email adres in om je wachtwoord te resetten.

Log In
sponsored